Nasza oferta

Produkty inwestycyjne

Poznaj najświeższe informacje z rynku akcji oraz obligacji, a także uzyskaj wiedzę na temat aktualnych ofert dostępnych na rynku

Alternatywne inwestycje

Zapoznaj się z szerokim rynkiem inwestycji alternatywnych: funduszy specjalistycznych, inwestycji filmowych, a także transakcji typu buy-out

Polisy i Ubezpieczenia

Korzystamy z rozwiązań najlepszych firm ubezpieczeniowych na rynku. W większości przypadków produkty gwarantują 100% ochrony kapitału, udzielamy też pełnej informacji na temat oceny ryzyka.

Pozyskanie kapitału

Kompleksowo wspieramy proces pozyskania kapitału. Dysponujemy bazą ponad 2000 aktywnych klientów na rynku akcyjnym i obligacyjnym. Współpracujemy również z ponad 40 zewnętrznymi podmiotami oraz doradcami.

Wprowadzenie emisji

Świadczymy usługi dotyczące wsparcia Spółek kapitałowych w wejściu na rynek giełdowy – regulowany oraz NewConnect i Catalyst. W ramach usług doradzamy przy sporządzeniu dokumentacji oraz dostarczamy analizę spółki.

Obowiązki informacyjne

Wspieramy Spółki przy wypełnianiu obowiązków informacyjnych związanych z działalnością na rynku giełdowym. W ramach usług doradzamy przy sporządzaniu Raportów bieżących orz okresowych EBI/ESPI.

Idź do

Poznaj najnowsze inwestycje

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Zrealizowane projekty
41
Pozyskany kapitał (mln zł)
19
Liczba inwestorów
2065
Współpracujące Spółki
38

Bieżące projekty

Inwestycja na okres 1 roku ze stopą zwrotu 7% i kwartalnymi okresami odsetkowymi. Red Pharma Laboratories specjalizuje się w produkcji innowacyjnych kremów do pielęgnacji skóry. Spółka posiada już 11 produktów w stałej dystrybucji, a 3 spośród nich chronione są również prawem patentowym. Rozwojowy rynek farmaceutyczny pozwala osiągać Spółce skokową poprawę wyników oraz dalszy rozwój nowych, innowacyjnych produktów opartych w całości na naturalnych składnikach.

info@cvinvestments.pl

Red Pharma Laboratories – Branża Farmaceutyczna

Emisje obligacji o z góry określonej stopie zwrotu i ryzyku inwestycyjnym. Z racji bardzo wielu toczących się projektów, prosimy o stałe zgłaszanie zainteresowania. Będziemy mogli skierować Państwo do określonego emitenta, na podstawie wcześniej zgłoszonych Państwa preferencji.

 

info@cvinvestments.pl

Aktualne emisje papierów wartościowych – obligacje

Charakteryzuje się dużą dywersyfikacją ryzyka inwestycyjnego (masowość aktywów), a jednocześnie pozwala na sprecyzowane stopy zwrotu (aktualna stopa zwrotu to 12,7% / kwartalnie), niezależnie od sytuacji rynkowej. Produkt charakteryzuje się brakiem opłat za wycofanie uczestnictwa oraz zaledwie jednomiesięcznym okresem wyjścia z inwestycji, przy jednoczesnych niskich opłatach stałych co czyni go najbardziej konkurencyjnym tego typu rozwiązaniem na rynku.

info@cvinvestments.pl

stock
Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Wiadomości rynkowe

Zapraszamy do nowego biura doradcy finansowego w Lubinie!

Szanowni Państwo, Miło jest nam poinformować, że poszerzyliśmy zasięg naszej działalności o nowy punkt stacjonarny. Od dnia 3 października 2016 zapraszamy również do naszego biura w Lubinie przy ulicy Kamiennej 4/3. Punkt będzie czynny codziennie w godzinach 09.00-19.00 Oczywiście dalej będziemy świadczyć usługi z zakresu doradztwa finansowego oraz inwestycyjnego dla naszych klientów, proponując najlepsze rozwiązania […]

Oferta optymalizacji kosztów energii dla firm i przedsiębiorstw

Obniżony rachunek za prąd i gaz – oferta dla firm W ramach naszych usług optymalizacji działalności firm, w tym jednoosobowych działalności, a także małych i średnich przedsiębiorstw pragniemy Państwu udostępnić usługę polegającą na znacznym obniżeniu cen energii elektrycznej oraz gazu. Oferta umożliwia uzyskanie znacznych oszczędności, a także zapewnia stabilizację i bezpieczeństwo poprzez gwarantowaną cenę energii […]

Zapraszamy do nowego biura w Lesznie!

Szanowni Państwo, Miło jest nam poinformować, że poszerzyliśmy zasięg naszej działalności o nowy punkt stacjonarny. Od dnia 11 kwietnia br. zapraszamy również do naszego biura w Lesznie przy ulicy Paderewskiego 7. Punkt będzie czynny codziennie w godzinach 10-19. Oczywiście dalej będziemy świadczyć usługi z zakresu doradztwa finansowego oraz inwestycyjnego dla firm, proponując najlepsze rozwiązania na […]

Wszystkie wiadomości

Wideo

Dane Teleadresowe

 Crowd Venture Investments ul. Łaciarska 25 lok. 8 50-146 Wrocław /  NIP 9231640112 / REGON 360974170
 509 540 639
 biuro@cvinvestments.pl
 Formularz Kontaktowy 

Biuro Lubin

 Crowd Venture Investments ul. Kamienna 4/3 59-300 Lubin /  NIP 9231640112 / REGON 360974170
 605 500 049
 biuro@cvinvestments.pl
 Formularz Kontaktowy 

Jeśli:

 

 jesteś zainteresowany najnowszymi informacjami na temat inwestycji ?

 Zastanawiasz się jak dobrze i pewnie zainwestować swoje oszczędności ?

 szukasz skutecznego doradztwa finansowego ?

 jesteś zainteresowany innymi formami współpracy ?

Wypełnij nasz formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dalsze szczegóły współpracy

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Preferowana godzina kontaktu / spotkania
 Rano 9:00 - 12:00 Południe 12:00 - 16:00 Wieczorem 16:00 - 20:00

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę (wymagane) :
Powierzam oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych (również w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania) przez następujące podmioty: Crowd Venture Investments zwany dalej Firmą swoich danych osobowych, w tym adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu w celach związanych z przedstawianiem informacji handlowych i promocji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu zbierania ww. danych osobowych, dobrowolności ich podania, prawie wglądu do swoich danych osobowych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, poprawienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.